nokliedzies un aizbiedē putnus... un tu vairs nekad nedzirdēsi kā pukst tava sirds...
 
 

[17 May 2022|11:18am]

martcore
vo, beidzot Egersu varu paskatīties
visus uz valhallu
post comment

nedaudz pa ziemeļamerikas sportu [16 May 2022|09:57pm]

martcore
mazliet principiāls jautājums, un kur skatās jūsu VAR
nē, no kreisās kameras (no parējām nevar saprast), tas manuprāt tomēr ir nūjas kontakts ar ripu nedaudz augstāk par vārtu pārliktni (high-sticking golu likums), vai arī man rādās halucinācijas
post comment

Berlīne, 15. maijs, Tool [15 May 2022|11:59pm]

watt
jā, MJK ir saukuši par moderno šamani, un tāda lieta pastāv.
Tool merch vienmēr ir bijis ļoti psihodēlisks, un kā gan tā?
tā ir ar nodomu: ļoti psihodēliskas vizualizācijas un live treki nu pilni ar stoner un sludge dvesmu.

brīvība caur nebrīvi: koncerta laikā uz visstingrāko noliegts filmēt un fotografēt ar mobilo. un tā ka staigā uzraugi un kārtīgi strostē. pirms koncerta pat brīdinājumi, ka aizliegts, un ja neklausīs, var arī eskortēt prom.
rezultātā cilvēki skatās koncertu, nevis mazos sūda ekrāniņus, un arī es varu uz skatuvi skatīties brīvi, nevis nebrīvi blenzt uz spīdīgu ekrāniņu jūru.

tool superfani: jebal. viens sagrāba galvu un sāka raustīties elsās, cits, īblis, vicina rokas un taisa "air drumming". vēl cits krēslā šūpojas uz priekšu un atpakaļ, autisma lēkmes upuris. un, es atbalstu ja meičas pielec kājās un uzdanco, it īpaši ja ir ko kustināt. bet no puišeļu frīstaila, tādi skaliņi ar tievām rociņām, varētu izvairīties.

***

koncerta centrālais gabals bija "Pneuma".

We are born of one breath, one word
We are all one spark, sun becoming
Bound to this flesh
This guise, this mask, this dream
Wake up, remember
We are born of one breath, one word
We are all one spark, sun becoming
Pneuma

Tikai redz, albuma ieraksts ir pliekans, bez enerģijas, nodziedāts formāli. koncertā bliež 10x, ja ne 50x masīvāk, viss ir kāpināts un izvibrē tev cauri. "this flesh" tiek izkliegts, nevis novilkts. nu, ieblieza tā masīvi.

***

Kā MJK atzinās, koncerts gandrīz nenotika jo viņš no rīta pamodies bija pavisam bez balss. un, jau 58 gadus vecs, praktiski pensija zobu galā.

***

Vēl, kas Tool ir ļoti raksturīgs, ir ka bungas/sitamie ir ļoti centrāli. Tāda pilnasinīga skaņa, nevis tik plikšķināšana lecot ģitārām līdzi, kā dažām grupām (nerādīsim ar pirkstu). Tool bungas dod ārā arī kārtīgu basa līniju.

Iesildīja tādi Brass Against. Visai jestri!
1 comment|post comment

Money For Raytheon And Friends [15 May 2022|08:31pm]
formica
https://dossier.substack.com/p/where-is-the-56-billion-to-ukraine

#coup
#ProxyWar
#Laundry
#Uniparty
post comment

[14 May 2022|02:31pm]

honeybee
kā tu skaties uz to ka tu būtu tas cilvēks kas ir šausmīgi vecs un iereibis raksta ziņas un zvanās un ir iereibis allaž
kā kad nāve ir allaž tik tuvu tepat durvīs un tu domā nomirt no kauna ir apmēram tāpat kā nomirt ar sirdi ar aknām ar plaušām un varbūt pat nedaudz labāk kā nomirt kad esi krītot pārlauzis gūžu un tas nozīmē ka seksa toč nebūs bet tā ja tu provēsi tad varbūt no kauna bet varbūt būs sekss
tev šķiet tavā laikā to darīja citādi un tu gribi zināt kā to dara mūsdienu jaunatne
tev šķiet ka mūsdienu jaunatne varētu būt atvērta izpētei
tu gribi aizrakstīt klau jaunatne jopcik nu kāpēc tu nedari muļķības tagad kad visas muļķības ir jauna cilvēka muļķības un viss kauns ir jauna cilvēka kauns tāds priecīgs un zvaigājošs kauns ko vienmēr var aizskalot
kāpēc tu jaunatne never gliemežnīcas vaļā
kāpēc tu jaunatne neesi kā tas cilvēks kas raksta ziņas jo ir iereibis vecs varbūt slims varbūt nomirs
kas pārcilā kauliņus saskaita kārtis pastumj žetonus tas cilvēks kas saka nu zini no visām iespējām es teiktu ka nomirt no kauna nav slikti
lai zeme atveras un mani aprij
lai zeme ir atvērta jaunām pieredzēm
kā tu skaties ja es tevī iegrimtu vecs sadzēries muļķis ja es savilktu visus tos vārdus sev pāri kā vāku vēl klauvētu kādu numuru no velēnu apakšas
lai pēdējo reizi kādā ekrānā iespīdas gaismiņa LOHS KAUT KĀDS NECELT

 
2 comments|post comment

[14 May 2022|07:12am]

honeybee
"matemātikas eksāmena" murgu nomainījis "divas konferences vienā dienā, mans priekšlasījums notiek vienā laikā, neesmu gatava nevienai no tām" ffs dodiet man atpakaļ matemātiku
post comment

[13 May 2022|06:08pm]

par_velti

[tiga]
Pāris lietas, kas palikušas pēc neliela remonta: 
1) izvelkamā dušas aizkaru stanga (70-120cm), tika izmantota durvju ailē uz remonta laiku, hromēta ar pelēkām detaļām. Pieejamas 2gb. 
2) remonta plēves, 2gb, viena zila, otra balta, nav ar remonta putekļiem vai krāsām, jo tika izmantotas kā durvju aiļu aizkari komplektā ar augstāk minētajām stangām, bet ir kāds caurums radies pavisam noteikti līmējot un atlīmējot. Lai būtu priekšstats, aptuveni tādas
3) divas durtiņas piekļuvei pie caurulēm - vienas plastmasas, neizpakotas, vienas metāla, lietotas, bet var izmantot vēlreiz. Izmēri metāla durtiņām: priekšpuse - 25x30cm, aizmugure - 20,5x25,5x2cm + ķepiņas. Plastmasas durtiņām - priekšpuse: 21,5x31,5cm, aizmugure: 19,7x29,7x2,5cm. 
4) grīdas savienojuma plakanā noseglīste, kādas parasti liek pie durvīm. Materiāls - metāls, krāsa - šampanietis. 72x3,7cm. 
5) PVC ventilācijas kanāli 12,5 cm diametrā - 3 jauni leņķi, kā arī viens savienojums šim izmēram un viena pāreja D 8-10-12-12,5-15 cm. 


Foto varu nosūtīt uz pieprasījumu. Atrodas Rīgā, varu sūtīt pakomātā, ja esi Rīgā vai pierīgā, iespēju robežās varam sarunāt satikties.
Vari droši rakstīt dzēstos komentus, jo tie nāk uz epastu.
post comment

[13 May 2022|01:05pm]

martcore
jāsaka, ir daudzi diezgan fundamentāli principi dzīvē, piemēram, nekad nelūgt cigareti meitenei
nelīst strīdos ar sektām - mindbound, lūk, nahuja tas tagad bija
nešaut dzīvniekus sava prieka pēc
9 comments|post comment

nhl [13 May 2022|09:54am]

martcore
un, lūk, arī septītie mači
manas prognozes (kas vienmēr parsvarā ir garām)
edmontona - LA, 80/20
minesota - sentluisa, pizģec kaut kāds, 50/50
toronto, tas ir vispār tagad ultra, 40/60 uz tampa beju par pieredzi, ja nebūs perestrelkas (visdrīzāk nebūs), ja būs, tad tas arī ir fiftī-fiftī variants
tomēr esmu vairāk par toronto pizģukiem saprotamu iemeslu dēl, noraks tampas dinastiju, nu, noraks, tāpat viņai 1-2 gadi atlikuši līdz rekonstrukcijai
post comment

Justification for entry [12 May 2022|07:22pm]
formica
https://youtu.be/IgWWJCVSFf0?t=1900

#Barnes
#ProxyWar
post comment

[11 May 2022|11:10pm]

honeybee
- Stella, tu zini, kas ir lobotomija?
- Nē. Bet es zinu, kas ir pedagogs!
3 comments|post comment

[11 May 2022|10:16am]

watt
Noskatījos Netflix "The Pentaverate", un man visai labi patika. (Ja šaubies vai vajaga vai nē - paņem otro epizodi, pārtin uz 13:00, tur ir tāds fragments, 2 minūtes, kur šie "spēlē biljardu". Ja tāda tipa humors aiziet, tad seriāls būs gana labs.)

Jāatzīmē, es biju saguris un nedaudz štīmī, varbūt tas ir faktors. Esmu pamanījis ka ir filmas, kas nolasās tikai kad esi nedaudz izmainītā apziņas stāvoklī, piemēram Six String Samurai, vai Evil Aliens. Ja skatās skaidrā prātā, pilnīgi garām. Bet ja biški uzvelc, tad ir riktīgi desmitniekā.

Un jā, ir pienācis laiks kad seriāliņš var atļauties Orbital "The Box" iesamplēt.

***

Noskatījos un patika arī Gervais "After Life". Negaidīti! Vienīgais par ko jāpasūdzas ir tas, kā Ricky pārkāpj "show, don't tell" likumu, un atklātā tekstā gaudo un skaidro, un mēģina iestāstīt, cik viņš ir šausmīgi nelaimīgs un depresēts un nāvei tuvu.
4 comments|post comment

Behind the curtain [11 May 2022|07:29am]
formica
https://youtu.be/p3d8fPRz7N8

#TribalWars
#XiHuLi
post comment

authorized by leadership [10 May 2022|03:33pm]
formica
https://www.osce.org/files/f/documents/e/7/233896.pdf

#TheCurrentThing
post comment

[09 May 2022|07:03pm]

honeybee
Āāāā, jauna pasniedzēja idiotisms klasiskais: kad pats studē, tad ir skaidrs, ka "atsūtīšu pirmdien" nozīmē "atsūtīšu 23.55, jo pasniedzējs, dabiski, ir vampīrs un līdz saulrietam no zārka neizlien, bet tad, kad izlien, tad visus darbus izlasa uzreiz un noreaģē tajā pašā dienā, kas tur ko neizdarīt", a tad, kad man kā pasniedzējam studenti nav 19os sasūtījuši, tad pēkšņi šķiet, ka "pirmdien" nozīmē "pirmdienas rītā" lol.

/ also good to know: ja Tev pasniedzējs neatbild tajā pašā dienā (vai nedēļā), tad, iespējams, tas ir tāpēc, lai atbildētu pēc būtības, nevis ar vienu teikumu "akjezustumarija tu esi iemesls, kāpēc es lēkšu kapā dusēt blakus latviešu valodai, kuru tu savā tekstā nogalināji", kas ir... not wrong, un es viņiem tā arī rakstu, bet parasti cenšos uzrakstīt arī kaut ko pozitīvu.

([info]iive, tas ne par Tevi)
13 comments|post comment

sarunas pie alus kausa [08 May 2022|09:22pm]

indulgence
- Nav tā, ka būtu katastrofāli krities izglītības līmenis. Sāls ir kur citur, proti, katastrofāli ir krities pieprasījums pēc personu izglītotības līmeņa, to aizstājot ar diplomu. Gluži kā Ļeniņa vīzijā, kur jebkura mājsaimniece varēs vadīt valsti, bet krāvējs – ostu. Un kamēr tas būs iespējams, nevienam tā tava izglītība nebūs vajadzīga.
2 comments|post comment

[07 May 2022|05:36pm]

honeybee
Bet vispār vajag vairāk praktizēt to "skatīties acīs un būt laimīgam par to, ka šī ir tāda pasaule, kurā eksistē šis cilvēks", amazing shit. Nu, drusku bailīgi, jo var iemīlēties, bet tas ir šī riska vērts, turklāt varētu pieņemt, ka es tagad esmu drusku saprātīgāka pa šo līniju [piesit-pie-koka]

("Es tev uzdāvināšu šo te puķi. Es to nenoplūkšu, bet tagad tu zini, ka tā ir tava" un tagad man ir violeta atraitnīte ielas puķu kastē, un, nu, jā.)
2 comments|post comment

dārznieks [07 May 2022|08:18am]

darbs

[iokaste]
Ir dārznieka (arī dārznieka palīga) vieta līdz novembrim. Skaistā vietā Āgenskalnā.

Turpat mūrnieka/apmetēja vakance.
Alga 620,- uz papīra, bet mierīgs, elastīgs režīms.

Komentāri nāk uz e-pastu
post comment

[05 May 2022|08:30pm]

honeybee
Es, diskusijā: un tad vēl fotogrāfijas sākumā bija tas paņēmiens fotografēt mirušus bērnus, nolikt viņus tā, it kā viņi būtu tikai aizmiguši... Jo kā gan citādi var piedabūt bērnu tik ilgi pozēt

(Es, pie sevis: wtf, honeybee, just wtf)
3 comments|post comment

[05 May 2022|11:41am]

honeybee
Vakar noguru no tā, ka biju laimīga, droša un es pati; šodien, tāda sajūta, arī varētu no tā nogurt
Tas ir tāds nogurums, kāds reizēm var būt pēc ilgas, ilgas dienas laukos, pēc tam, kad esi peldējies trīs reizes vienā dienā
post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]
hackers counter system