nokliedzies un aizbiedē putnus... un tu vairs nekad nedzirdēsi kā pukst tava sirds...
 
 

parents for future [21 Aug 2019|01:59pm]

juuuda
kāds tētis ienācis savākt bērnam pasūtītās skolas darba burtnīcas, no kurām dažas iesaiņotas plastmasā. abi sašutuši izsakāmies par iepakojumu plūdiem, tajā pašā laikā es plēšu nost šos iepakojumus un pēc viņa vēlēšanās ievākoju burtnīcas jaunos plastmasas vāciņos.
1 comment|post comment

[21 Aug 2019|12:45pm]

fleur
Jauki pusdienlaikā konstatēt, ka šodien esi aizmirsusi uzkrāsoties. Tā, ka pilnībā. Tik mati saķemmēti.
post comment

[21 Aug 2019|12:04pm]

dienasgramata
DELFI. Ar 2020. gada 1. janvārī Latvijā sāks darboties visaptverošs pašatteikušos personu reģistrs.
1 comment|post comment

... [20 Aug 2019|10:44pm]

le_minga
- Nick Cave & The Bad Seeds - The Weeping Song -
ja ilgi skatīsies, varbūt arī bilde uzradīsies
1 comment|post comment

[20 Aug 2019|10:43am]

fleur
Jau otro reizi rakstu uz internetveikaliem, halllooo, jūsu linki iet uz Luminor Nordea, bet mēs visi ar varu esam aizmigrēti uz Dnb. Saprotu, vasara, nav ko daudz ņemties.
post comment

[20 Aug 2019|12:55am]

honeybee
Man ir brīnišķīgi bērni
I mean seriously mēs pavadījām visu dienu lidmašīnās un lidostās un neviens no viņiem nevienā brīdī neuztaisīja nekādu huiņu, I'm fucking amazed

(Rīt noteikti nāks ārā tas, kas pa ceļojuma laiku bija paturēts iekšiņā, tā ka man šis ir jāieraksta, lai rīt atcerētos, kh)
post comment

[19 Aug 2019|04:02pm]

martcore
skatījos te video par tēmu, kā var turēt mājas apstākļos lapsu (ne dzīvoklī, protams, viņa tur jums visu saplosīs, apēdīs un izspļaus kaut vai aiz neko darīt)
uzzināju dažādus aizraujošus faktus, kas izraisīja tālākas interesantas pārdomas
teiksim, par to, vai foksiji vispār ir draudzīgi cilvēkiem
čuvaks tur draudzējās ar lapsu tikai dienas laikā, a lapsas ir totāli nakts dzīvnieki, pa dienu viņas pārsvarā gulšņā, viņas ir miegainas

tobiš, nevis draudzīgas, bet miegainas - jūs pat varat mēģināt saprast, kur ir atšķirība, nu iedomājieties, jūs gribat gulēt, a tur patīkami kasa aiz auss, bet kaut kādā brīdī tas sāk kaitināt, etc
a naktī nekādu attiecību ar lapsu būt nevar - pirmkārt, nežēlīgi rok, otrkārt, ievieš genocīdu savā areālā

toties noskaidroju, ka lapsas dievina saldumus, visādas tortes tur, divreiz pakruķīja ar galvu, nav jums vairs tortes
10 comments|post comment

rīgas mākslas piedzīvojums [18 Aug 2019|04:57pm]

kants
aizdomīga reklāma instagramā noveda mani pie "mākslas izstādes 'rīgas spārni'" spilves lidostā; kura arī aizdomīgā kārtā ir/bija tikai 3 dienas un nekur nav norādes par kādu kuratoru vai iesaistītām mākslas institūcijām. bija pamats piesardzīgam, bet nekas mani nespētu sagatavot tam, kas (par 4e pie tam) gaidīja lidostā. 2 vārdos: pilnīgs p*&^%c. slāvu izcelsmes gleznas purvciema interjeriem? laikam tāda kā izpārdošana, ko rīko lielveikala mākslas butiks happy art museum un kaut kādi nezināmi krievu saloni. visa veida banāla šņega skolnieciskā izpildījumā, un tam kā kronis pa virsu, piemēram, gleznas rāmī no dzintara gabaliņiem attēlota lauvas galva vai kaila sieviete. vai trīsstūraina glezna ar teslas galvu un okultiem simboliem. vai sievasmāte kā krupis.
otrajā stāvā arī vienkopus pāris telpās salikta latviešu māksla, lielākoties no līdzīgas šnites, pat artūram bērziņam piemeklējot izcili švaku darinājumu. glezna no daigas krūzes. tad naumova 'līgo vakars'(1981) - 2x5 metri audekls, izgriezts un pieliets gaitenī ar cenas zīmi 9000 eur. 
1 comment|post comment

fon Blankenhagens - Baltijas landesvēra dzimšana [18 Aug 2019|02:26pm]

indulgence
(..) Kopš 9. novembra mēs lēnām tuvojāmies katastrofai. Vācu vienībās pēc krievu parauga bija izveidotas kareivju padomes.
Viņi ar varu pārņēma vadību un sāka rīkoties. Mani tas neizsakāmi aizskāra. Mēs jau bijām to visu izjutuši, bet tagad to pašu piedzīvot ar vācu karaspēka karavīriem – ar tiem pašiem zilpelēkajiem, kuru neaizmirstamo ienākšanu bijām pieredzējuši tikai pirms dažiem mēnešiem un par kuru uzvarām Francijā jūsmojām, – tas sagrāva manas cerības un ticību, un šķita, ka pamats zem kājām zūd.
Jau sen bijām pamanījuši, ka frontes aizmugure, kas atradās zemē, un vienības, kas pirms astoņiem mēnešiem bija okupējušas Tērbatu, atšķiras kā diena pret nakti. Karaspēka vienība drīz pēc ienākšanas Tērbatā tika pārsūtīta un tagad lēnām noasiņoja Rietumos. Vienīgi pie krievu robežas vēl stāvēja vairāki labi pulki, tomēr tagad tie jau lēnām vilkās atpakaļ. Aizgājušo vācu kareivju vietā boļševiki atnāca bez kaujas. Sarkanie plūdi lēnām, bet neatturami vēlās pāri zemei.
Frontes aizmugures kareivju padomes varoņus tas skāra maz. Viņiem karš bija beidzies un prātā tikai viena doma – pēc iespējas ātrāk atgriezties mājās. Kas notiks ar mums, nevienu neinteresēja. Bet mēs bijām sevi apliecinājuši par vācu lietu, tāpēc, nenoliedzami, tiksim pakļauti sarkano atriebībai...
Disciplīna frontes aizmugures nodaļās kļuva arvien vaļīgāka. Kareivju rupjā pašdarbība un zagšana īsti pat netika sodīta. Ne visi virsnieki spēja nodrošināt disciplīnu komandā. Bija ļoti rūgti noraudzīties šajā sabrukumā, vēl sāpīgāk – pēc tik īsa laika tikt atbrīvotāju nodotiem.
(..)... )
1 comment|post comment

[18 Aug 2019|10:07am]

par_velti

[liduliduliii]
Piedāvāju divas biļetes uz koncertu šovakar plkst. 19:00 Dzintaru koncertzālē, uzstājas čellists Miša Maiskis un Krievijas Nacionālais orķestris, programmā Bizē, Sensānss un Prokofjevs. Ja interesē, atsūti ziņu uz zaneko@inbox.lv.
post comment

[17 Aug 2019|07:32pm]

kants
b-klasisks trilleris hard ticket to hawaii (1987) ir viena  no tām filmām, kur slepenā aģente jau pirmajā minūtē atkailina savas lielās krūtis otram slepenajam aģentam, kuru tēlo ridžs no hameleonu rotaļām, un pēcāk ar vēl vienu pārīti viņi dodas cīņā pret narkomafiju, slepkavu, kurš pārvietojas ar skeitbōrdu (stāvot uz rokām) un piepūšamu gumijas lelli, un bīstamu milzu čūsku, kura ir īpaši nāvīga, jo saēdusies ar vēzi inficētas žurkas! teksti neatpaliek, it īpaši no ultraperversā viesmīļa. 
1 comment|post comment

[17 Aug 2019|06:27pm]

martcore
mums te dotā kopā ar rudens saulrietiem ir sākusies devītā internacionāle
vissasodītākais most adrenaline sports nowadays, zēniem un meitenēm, kas domā ne tikai ar sēžas puslodēm
pirmajā manis atbalstītās kibersporta organizācijas fnatic kartē pret EG, bļaģ, likās, ka divreiz nošāva konkrēti mani, un tas ir tikai sākums
bet kā mēs šo karti nospēlējām! kā džeki to izdarīja!

šis totālais heitpiks, es nezinu, kā to savādāk nosaukt, pret ogrmagu uz hārdu - kristaločka un magnuss
pirmo, esmu pārliecināts, mēs nopizģījām no EG (pasakiet, ka tas nav tā - EG pēdējos internešanalos vienmēr spēlē ar tiem, hm, nesabalansētajiem varoņiem, ar kuriem spēlē team secret, vienmēr!), a ar otro pateicām visu, ko domājām par to ogru hārdā, kas cēli var sadalīt fārmu ar svenu uz līnijas - bet pret magnusu ar džagernautu, sorī, biedri
post comment

Hp laptopa "barošanas" vadu. [16 Aug 2019|12:57pm]

vajag

[feita_kleita]
Labdien cibiņi,
varbūt kādam mājās mētājās hp laptopa uzlādes vads? Sīkie nometa, vads salūza... Meklēt un pirkt jaunu negribas, jo nezinu, vai no kritiena nav saplīsis cietais disks (laptopa baterija jau sen nobeigusies, tāpēc par to nevaru pārliecināties).
Varbūt var aizņemties? Vai par šokolādi iemainīt?

8 comments|post comment

Varenais Eirotrips #8: Venēcija [16 Aug 2019|09:16am]

freakart
VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=0bU9cihKVPg

Pēc nieka 2400 kilometru ceļojuma no Latvijas, esam nokļuvuši līdz tūristu mekai Venēcijai. Antīkā pilsēta, kas sagaida viesus ar autentisku un brīžiem pat eklektisku, bet tomēr aizraujošu arhitektūru.

Tūristu ļoti daudz, pilns ar made-in-china sūdiņu suvenīriem, kas bojā to smuko vidi. Ir glīti, ir autentiski, bet mums pietika ar divām stundām - vairāk te darīt nav ko, ja vien neesi super caca, kura vēlas selfiju fake-zeltītā gondolā. Jo pensionētie tūristi ar saviem čemodāniem ir piepildījuši šīs ieliņas kā šķovēti kāpostiņi Ziemassvētku pīrādziņus.

Rīt dodamies tuvāk mūsu iemīļotajiem kalniem, prom, uz Ziemeļiem.

Varenais-Eirotrips-cover-8-1
post comment

Nezinu, kā man tas izdodas, bet prieks! [16 Aug 2019|11:19am]

dejavu
Doktorējos tik vien gadu, bet esmu nonāusi pie tā, ka viena pirmās kvartiles (t.i. augstu kotēta) zinātniskā žurnāla vecākais editors pats man raksta un prasa, vai negribu publicēties.
Aizsūtu viņam outline, un ko man nedēļas laikā atbild editoru kolēģija? "This is an excellent outline for a review article that - if done well - will fill an important gap in the scientific literature. The authors have correctly characterized the existing literature that they can build on and that - in review form - precedes their work. Correspondingly, they have a correct perspective on the place and importance of their research. Their research design is well thought out."

Too easy! Tagad tik jācepj un līdz februārim jāiesniedz.
Kur ir visas tās ciešanas un mokas, par kurām mani visi brīdināja, ka zinātniskā publicēšanās ir bezcerīgs process pilns ar noraidījumiem, bezgalīgu gaidīšanu uz atbildēm un dramatiski negatīviem komentāriem, kas sagrauj spēcīgākās pašapziņas??
Mana otrā publikācija un viss iet kā pa diedziņu!
12 comments|post comment

[16 Aug 2019|12:06am]

dienasgramata
DELFI. Aculiecinieks atrod simpātiskus pūpēžus
1 comment|post comment

printmeiking festivāls [15 Aug 2019|10:54pm]

kants
2 jaukas izstādes - kalnciema kvartālā un smiļģa muzejā. abās igauņu mākslinieki! sakritība? nedomāju...
2 comments|post comment

oh, boy... oh, boy! [15 Aug 2019|10:30pm]

kants
the boys (2019, amazon prime) - pirmais patiesais supervaroņu seriāls. patumšs un gluži vai kritisks. ieteicams pirmo sēriju pamēģināt no rīta, lai pēdējā neievelkas galīgā naktī. 
post comment

Varenais Eirotrips #7: Treviso vecpilsēta, Itālija [15 Aug 2019|09:02am]

freakart
7. diena - Treviso vecpilsēta un Venēcija.

Dažās bildēs pat var sajaukt, kas ir fočēts Treviso un kas Venēcijā. Tāpēc jāteic, ka Treviso mums patika labāk - skaista arhitektūra, autentiska atmosfēra un super garšīgs dželato.

Izbradājam, sabildējam un dodamies uz Venēciju - vispasaules tūristu meku.

VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=iu80xFCSJg8

Varenais-Eirotrips-cover-7-1
post comment

Varenais Eirotrips #6: Itālijas pārtikas veikali [15 Aug 2019|08:50am]

freakart
6. diena - Treviso, Itālija.

VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=HeVFRgxVWpc

Paliekam vairākas naktis privātmājā ar dārzu un palmām.

Šodien mums ir brīvdiena, neko nedaram. Atpūtinam kājas un taisam veļas dienu kamēr pieejama veļas mašīna.

Priecājamies, ka veikalos ir liels piedāvājums ar bezglutēna un bez laktozes produktiem - ēdam tik un priecājamies, cik viss garšīgs. Ārā temperatūra ēnā ap +30°C.

Pirms ceļojuma centos atteikties no gaļas un ēst tikai zivis, bet Itālijā visas bremzes atlaistas, gaļas produkti iet uz urrrā :)

Alus tukšosanā esmu ticis līdz Čehijai, priekšā vēl Slivēnija un Itālija.

Rīt dodamies apskatīt Treviso pilsētu.

Varenais-Eirotrips-cover-6-1
post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]
hackers counter system